Panorama.com.al

“Ata sillen sikur të janë në….”/ Shqiptarët rrihen në mes të Francës me shkop bejsbolli, dënohen me burg dhe gjobë

Dy shqiptarë janë dënuar nga një gjykatë franceze pasi janë rrahur me njëri-tjetrin me shkop bejsbolli në mes të qytetit Brest të Francës. Sipas dëshmitarëve që panë gjithë skenën e dhunës, një prej makinave kishte bllokuar rrugën në qendër të qytetit dhe njëri prej shqiptarëve kishte dalë nga makina e tij dhe ka rrahur me

Διαβάστε περισσότερα

Διαβάστε επίσης...