Panorama.com.al

FOTO/ Kush është gjyqtarja sek*i që refuzoi një ofertë nga “Playboy”

Në vitin 2018, prestigjiozia “The Sun” e shpalli Karolina Bojar-Stefanska (24-vjeç) gjyqtaren më të bukur të futbollit në botë dhe popullariteti i saj në rrjetet sociale “shpërtheu” brenda natës. Polaja numëron rreth 170 mijë ndjekës në “Instagram”, duke qenë tepër aktive me postimet. “Patjetër që nuk e kam menduar, edhe pse duhet ta pranoj që

Διαβάστε περισσότερα

Διαβάστε επίσης...