Panorama.com.al

LIVE| Vllaznia-Laçi/ Nuk ka si shkon më keq për shkodranët! Pas golit të pësuar humbin një nga yjet e sulmit (VIDEO)

Vllaznia dhe Laçi do të ndeshen me njëra-tjetrën në finalen e Kupës së Shqipërisë, ku të dyja skuadrat do të kërkojnë që këtë sezon ta mbyllin me këtë trofe. Shkodranët kërkojnë përveç Kupës dhe Europën. Një fitore e mundshme do ta dërgonte Vllazninë jo vetëm në Europë, por madje dhe në turin e dytë të

Διαβάστε περισσότερα

Διαβάστε επίσης...