Panorama.com.al

RENDITJA E FIFA-s/ Shqipëria nuk lëviz, Kosova fiton një pozicion. Vendin e parë në botë e mban…

PanoramaSport.al/ FIFA ka përditësuar ditën e sotme renditjen e përgjithshme për ndeshjet e muajit qershor të kombëtareve. Shqipëria nuk ka lëvizur asnjë pozicion, teksa renditet në vendin e 66-të në botë edhe pse në sfidat e qershorit, Kombëtarja kuqezi nuk arriti asnjë fitore, ku mori 1 humbje dhe dy barazime, në dy ndeshjet e Ligës

Διαβάστε περισσότερα

Διαβάστε επίσης...