Τελευταία νέα
Panorama.com.al

VIDEO/ Bolonja “kockë e fortë” e kampionatit, Roma ka harruar të fitojë! Kumbulla bën paraqitje dinjitoze

Ndeshja e tretë radhazi pa fitore në kampionat, Roma e Zhoze Murinjos, duket se ka humbur rrugën e suksesit. Kryeqytasit nuk shkuan më shumë se barazimi pa gola ndaj Bolonjës, që vazhdon të mbetet e pathyeshme dhe nuk njeh humbje në 6 ndeshjet e fundit. Për sa i përket përballjes së sotme, ajo ishte tepër

Διαβάστε περισσότερα

Διαβάστε επίσης...